Kullanıcı Görüşleri

Merhaba şu sıkıntılı günümde sizinle telefonda tanişmaktan çok mutlu oldum.telefonda stomakit kullanımı anlattınız.eşimde sizi dinledi ve mutlu oldu.inşallah yakında göndereceğiniz STOMAKİT'i kullanmaya başlayacağım. şimdiden işimizi kolaylaştıracağına eşim ve ben inanıyoruz.ayrıca www.stomakit.com lada ranıtiğima menmun oldum.inşallah buradanda kendim gibi hatalarla arkadaş olaçağım.tüm hastalara kolylık diler sizlerinde hep mutlu günleriniz olmasını temmenni ederim.

Orhan Karayel - 18 Mart 2009 Çarşamba 22:18 - Ankara

merhabalar bende özel bir medikal firmada kolostomi ve ilostomi torbası çalışıyorum.100lerce hastam var ve özellikle amaliyattan sonra yaşadıkları sorunları bende bizzat biliyorum.hastalarımın stoma bakımlarıyla ilk aylarda ben kendim ilgileniyor vetorba kullanımlarını öğretmeye çalışıyorum. hastaların kendi kendilerine uygulamalarında ve evdeki uygulamalarda çok rahatlık sağlayacak pratik bir uygulama olarak gördüm.kendim için hastalarıma göstermek amaçlı bir tane bulundurmak isterim nasıl temin edebilirim.bayilik falanda verilecekmi acaba emeğinize sağlık

Nesilll - 07 Mart 2009 Cumartesi 17:07

Özel bir firmada stoma bakımlarıyla ilgilenmekteyim.Ürünü hasta üzerinde kullandım son derece faydalı bir ürün olduğunu gördüm.

Didem Uğur - 30 Temmuz 2008 Çarşamba 11:38 - Balıkesir

Stoması olan tanıdıklarım var,kesinlikle işe yarayacak bir ürün olduğunu düşünüyorum.Özlem Hanımı tebrik ediyorum.

Hatice Aslantaş - 30 Temmuz 2008 Çarşamba 11:37 - İstanbul

Kullanıldığında etkilerinin farkedileceği Sağlıklı bir ürün olduğunu düşünüyorum..Ayrıca kullnıcıların bu şekilde bilinçlendirilmesi iyi düşünülmüş..

Saadet - 28 Temmuz 2008 Pazartesi 11:09

Stomakit kullanımı ilk baştan zor görünümlü olduğundan terettüd ettim kullanmaya başladıktan sonra kolay ve pratik olduğunu anladım herkese tavsiye ediyoruz stomakit yetkililerine teşekkür ediyorum.

Yasin - 17 Temmuz 2008 Perşembe 18:12